Студенти ППІ НУК обирають нового президента студради

Студенти первомайської політехніки11 вересня провели звітно-виборну конференцію, де прослухали звіт Президента студради Артура Колесніченко та студентського парламенту, які працювали протягом 2016-2017 навчального року. На конференції, окрім студентів, були також присутні викладачі інституту, завідуюча кафедрою економіки Лариса Гришина та декан інженерно-економічного факультету Ірина Жувагіна.

Серед нагальних питань, які були винесені на розгляд студентської молоді, питання наукової роботи та відвідування  занять стали  в розряд найважливіших.

В ході проведення конференції прозвучали пропозиції щодо внесення змін до студентського положення. Зокрема йшлося про вибори голови студради та студпарламенту раз на два роки. До того ж, нові пропозиції, які з’являться в ході знайомства студентів з положенням, також будуть враховані під час чергового зібрання.

Піднімалося на конференції й питання інформаційного забезпечення молоді. Пропозиція щодо створення студентського телебачення посіла одне із чільних місць. Йшлося також й про відновлення роботи радіо та наповнення сайту інформаційним матеріалом.

Щодо майбутніх виборів – то вони пройдуть в жовтні цього року. Наразі претендентами на пост президента заявилися два студенти – першого та другого курсів.

Визначилися студенти й з подальшими планами на майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.